| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca nu va suparati dar ati putea sai votati pe Ella si Octavian de la dansez pentru tine? Si nu trebuie sa trimiteti SMS tot ce trebuie e sa intrati pe saitul dansez pentru tine.Ar trebui in dreapta sa va apara ceva despre vot si vreau sa ii votati pe Ella si Octavin.Eu ii votez din minut in minut si mas bucura daca veti face si voi asta daca vreti.Scuze daca vam deranjat.

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

I-am votatbig grin Au 7668 voturi... Go Octavian & Ella

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va ajuta la nimic, voturile care conteaza sunt cele date prin SMS, pe site-ul Dansez pentru tine nu este decat un sondaj de opinie, care nu va avea nici-un rol in hotararea castigatorului(ca sa te conving: pe site Lena si Razvan au avut mai multe voturi decat Ella si Octavian si cu toate astea, au iesit din concurs).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu-i votez deoarece ador echipa formata din Adela Popescu, Alexandru Lica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu