| Mădălina279 a întrebat:

Sper sa ma ajute si pe mine cineva. sad Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea. In decembrie, am cunoscut un baiat. Acest baiat cu timpul a devenit prietenul meu cel mai bun. De cateva zile ma tot gandesc mereu la el... Aveam orice in comun. Imi compune melodii, ma face sa ma simt fericita... El ma cunoaste mai bine ca nimeni. Sunt prietena lui cea mai buna, cucare, mi-a zis, ca ar locui mereu intr-o casa ce are o vedere frumoasa afara si sa ploua, si noi sa stam sa ascultam ploaia si dupa sa ne punem o melodie de Monstercat laughing si sa dansam pe ea, (Chiar daca nu stim sa dansam) Si avem aproape oricelucru in comun. Mereu ma gandesc la el. Dar el oare se gandeste la mine, macar jumatate pe cat ma gandesc eu la el? As scrie acum, pe loc, romane despre el. laughing
Orice raspuns e bine venit! big hug

2 răspunsuri:
| Mădălina279 explică:

De fapt, ma gandesc la el de foarte mult timp in continuu. happy

| KiDaAnDrEeA a răspuns (pentru Mădălina279):

Cand spui ca te gandesti la el, cum te gandesti? Il consider un prieten bun asa cum zici mai sus sau te gandesti la el la ceva mai mult decat un prieten bun?happy