| Mădălina279 a întrebat:

Nu! Eu de la un timp am devenit tare aiurita. Ma uit pe cer, zambesc, rad la ore, Am mai spus ca vorbes cu un baiat cu care am foarte multe in comun si mia' spus ca sunt speciala si chestii..ba chiar imi compune melodii, ceea ce ma face atat de fericita! Dar exista o fata, prietena lui din copilarie care spune lucruri foarte urate despre mine! Si colegii lui spun lucrul asa. Dar el spune ca nu il intereseaza ce cred prietenii lui. Avem foarte multe in comun..cred ca. absolut totul, si el nu este ca cei "normali" el este.el! Iar eu iubesc faptul ca nu sunt ca cele "normale". Este unic, este original.Mereu ma gandesc la el. puppy dog eyes Mia' spus o data ca m-a visat. Cat de frumos! Dar prietena lui este foarte geloasa! App: Este prietenul meu cel mai bun. puppy dog eyes, dar si ea este prietena lui cea mai buna.
Ce trebuie sa fac? sad Sa ii spun lui ca nu ar mai trebui sa vorbim? (asta m-ar afecta destul de grav, cred ca mi-ar fi prea dor de el)
Sau sa o ignor pe ea? (Dar daca ea este geloasa, il va necaji pe el. Iar pe mine ma face sa fiu trista!)
Ajutati-ma. sad

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Tu il placi pe el, sau ai treaba cu aia?
Hotaraste-te...laughing Normal ca pe el il placi, si cu el iti petreci timpul.
Deci...e logica alegerea.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Esti indragostita, ignor-o pe ea