| Chocolate a întrebat:

Sper sa va placa!laughing

Ma duc Luni sa vad Marti daca se lucreaza Miercuri si cand am ajungs Joi si am vazut ca-i Vineri la ce sa ma mai duc Sambata daca Duminica nu se lucreaza.

e tare asta?rolling on the floorlaughing

17 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Tarelaughinglaughing ceva specific nouabig grin\m/

by daiiwinking

| Chocolate explică:

Am primit-o pe messengerbig grin.

| Cryssy a răspuns:

Interesant. Imi placelaughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Pauzele lungi si dese - cheia marilor succese!

| Gregory a răspuns:

Buna! Multumim happy Chiar e tare =) Se cam potriveste noua romanilor...

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Super tare. Ni se potriveste...

| Gabry a răspuns:

Darolling on the floor Stiam si eu inainte ceva de genuthinking

| StaRmAgiC a răspuns:

Da foarte tarelaughing

era si vorba de scoala.nu numai de munca...
prima oara il citisem cand eram mica.erau animatii cu un catelus foarte lenes...hee hee era tare haios...

| sHock a răspuns:

rolling on the floor
Foarte tareelaughing
Specific leneshilor laughing

| anonima16 a răspuns:

E tare dar e veche laughing

| no_5867 a răspuns:

este tare dar eu stiu ceva de genul in francezabig grinbig grin

| ali_7518 a răspuns:

Da e tare ....Imi zici si mie site-ul de unde ai luat-o sau daca thu ai inventa-to
?

| diadilia a răspuns:

Lol laughing ce tare elove struck

| cristian2828 a răspuns:

Frumos, bv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e culmea leneilaughing chiar e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor buna seamana cu asta:M-am trezit luni si m-am gandit marti sa merg miercuri la scoala, dar cand am vazut ca joi e vineri, ce draq sa caut sambata la scoala cand duminica e zi libera?hee hee