| ladygaga_9914 a întrebat:

Spray-urile de la avon pentru par sunt bune? cele care au incercat va rog spuneti-mi. fac matreata? la acest spray ma refer: http://manie.ro/wp-content/uploads/2009/08/avon-par.JPG

Răspuns Câştigător
| RockOn666 a răspuns:

Sunt reprezentant avon, si folosesc majoritatea produselor. Iar acest spray e foarte bun ( nu fac reclama), eu nu fac matreata de la el. Depinde si de scalpul tau, poate o sa faci poate nu! Tu fa ce crezi ca e mai bine pentru parul tau.

3 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Eu am folosit spray-ul acela si nu am facut matreata, dar depinde de fiecare. Eu zic sa incerci, nu prea ai ce sa patesti. Mentionez ca nu l-am folosit zilnic, ci doar din cand in cand. Sper ca te-am ajutat!

| madalinaaa89 a răspuns:

O sa inceapa sa-ti cada parul dupa prima utilizare, iar intr-o saptamana sa ramai cheala...trist,stiusad

GLUMEAM matongue

Spray d'asta am si eu acum si este foarte buntongue
app nu faci matreata de la el si majoritatea produselor pentru par isi fac treabawinking

| bellekamms a răspuns:

Acesta e un spray care se aplica pe par dupa ce l-ai spalat si are efect de stralucire. E un produs super, nu ai de ce sa faci matreata doar nu se aplica la radacina! Dar in Campania 11 s-a lansat o onoua gama de produse pentru par cu formula noua.Foloseste-le cu incredere, eu deja le folosesc si nu am probleme.Pwp.