| Sapunelll a întrebat:

Spune`timi si mie cateva mai multe "porecle" pentru iubitbatting eyelashes va rog frumoslove struck
dar nu dinalea` gen: placintica, piersicuta, pisicuta, ursulet, dovlecel. [adica nu vreau dinalea gen nume de mankare sau animale >:", ceva mai special daca stiti big grin] si daca se poate niste raspunsuri mai rapide big grin mersi pentru cele frumoaseee :X

6 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Johnny :d

| catahardy a răspuns:

Toffee
zippy
hmmhappy si altetongue
depinde cum il cheama pe 'respectiv'

| Dief a răspuns:

Tzucu, baby, pustiu, ubi,
cam atat stiu

| 3ly a răspuns:

Utsu [ Ionutsu ]
Iony
Ioncike
Ione
ideea ca porecle. nu prea le place baietilor cand e afara si iubita ii striga : pisy... sau ursulet. se simt jenati oh go on dar ii poti pune o porecla de nume. Yoyo... depinde de personalitatea lui.[ btw si eu caut porecla pentru ionut :]] tot iubit laughing ]

| Angelxp a răspuns:

Pai nu stiu daca ar fi bune asta. insa cel putin am incercat sa te ajut... - Dragostea mea, iubirea mea, pufuletz, puficutz =)
cam atat!

| Sapunelll explică:

Pai, il cheama ionutsthinking
deci cam ce se potriveste.
ca astea cu iubire pisi uby sunt aiureathinking adq mi se par tampiteconfused