| Kanpeki a întrebat:

Spuneti cateva bancuri ca ma plictisesc sad Cel mai bun banc ia fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Pot zice mai multe, nu? whistling

Bunica intra la macelarie cu nepotelul pe brate.
- Va rog, nu-mi cantariti copilasul? - il intreaba pe macelar... Stiti, acasa nu avem cantar.
- Dati-l aici, il duc in spate.
In cateva minute sa intoarce:
- 2 kile dezosat.

Suna telefonul:
- Alo? Casa Bula?
- Doar Bula, casa au luat-o apele ieri.

Bancul pe care vi-l voi povesti acum e asa de bun ca va pica tzâtzele... Oh, vad ca il cunoasteti deja...

Pe vremea lui Ceau, in miez de noapte, un betivan printre blocuri, canta cat putea de tare: lumee, lumeeee..., sooooro lume...
Un bocter se ia de el: ma, de ce tulburi tu linistea publica?
Si daca tot canti, canta si tu ceva patriotic.
- Pai, nu ssstiu..., raspunde betivul.
- Cum nu stii? Imnul tarii il stii?
- Mmmda...
- Ia canta-l!
- Trei culori cunosc pe... lumee, luumeee, soooro lumee...

O bomba intr-un port la Dunare, cu stuf si pesti sarati agatati la grinda.
E noapte cu luna si un betivan iese clatinindu-se din crisma. Deoarece Pamintul se-nvirte se propteste intr-un perete si pleaca cu o scrumbie in mina. Din reflex o baga in buzunarul de la pantaloni si pleaca spre casa. Pe drum il taie nevoia si se opreste linga un stalp. Se chinuie el sa desfaca pantalonii si, in final, nimereste scrumbia, o scoate din buzunar si fericit ii da drumul.
Dupa ce termina, usurat, scutura scrumbia, o priveste in lumina palida a Lunii si exclama: "Dom'le, de 45 de ani ma pi* cu tine si nu stiam ca ai ochi albastri.

Se duce un homosexual la doctor:
- Dom' doctor am sida, ce sa fac, ma puteti ajuta?
- Da baiete... Bei 1 litru de lapte, manaci 2 kile de prune nespalate impreuna cu 3 rosii si un kilogram de zmeura, o cana mare de apa rece de la frigider, o portie de iahnie cu doua beri reci si, la sfarsit, dai pe gat o cana cu iaurt!
- Si o sa-mi treaca, dom' doctor?
- Nu ma, dar macar in ultimele clipe ai sa intelegi si tu la ce foloseste curu'!

- Tata, vreau sa ma însor, zice Bula.
- Cu cine?
- Cu Janos.
- Imposibil, Janos e ungur.

Cum se sinucide un rrom? Îsi miroase ciorapii.
Cum se sinucide un român? Îi spune bancul asta unui rrom.

Doi prieteni mor într-un accident de masina. Unul merge în rai, iar celalalt în iad. Într-o zi, cel din rai se uita în jos si-l vede pe cel din iad stînd cu o cutie de bere în mîna si cu o blonda pe genunchi. Suparat, se duce la Dumnezeu: "Ce-i asta?! Cred ca vreau sa merg în iad; uite-te la prietenul meu de acolo!" Dumnezeu îi raspunde: "Uite-te mai bine: Cutia are o gaura în fund si blonda, nu!"

Mergeau doi sadici prin desert si nu mai puteau de foame. Unul dintre ei gaseste un sobolan mort si îl înghite. Al doilea, cînd vede, zice:
- Bai dobitocule, tu stii cîti microbi are sobolanul ala? Tu stii din cîte cadavre s-a hranit?
Al doilea nu mai rezista si vomita sobolanul.
- Mersi ca mi l-ai incalzit!

4 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Tarziu, noapte, intuneric. Un tip, sub un felinar, cauta ceva pe jos. Se apropie un politist:
- Ati pierdut ceva?
- Da, cheile de la casa.
- Dar unde le-ati pierdut?
- Pe trotuarul de vis-a-vis.
- Si de ce nu le cautati acolo?
- Pentru ca acolo nu este lumina.

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Era`o fabriiicasmug. Vine Basescu`si ii spune`la sef:
-Mai lucreaza aici Gigii de la scularie?!
-Dasmug desigur de ce?
-Il chemati putin sa vb cu el?!
-Da.
[Seful era mirat pentru ca Gigi era doar un simplu muncitor nu prea cunoscutstraight face]
Vine Gigi si Basescu`i zice:
-Ce facii prietene`! de cand nu te-am vazut>:d

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Mie nu mi-a pus tot bancu`. vad ca doar daca dai copy si paste pune tot rolling eyes. daca vrei ti`l spun pe privatoh go on

| GeoBoY a răspuns:

Tu ce parere ai ca da zici ca dau funda, zar toti sa iti scriu bancurilaughing...