| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti ce lucruri va plac si va displac intr-un magazin. funda

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Urasc cand vanzatorii stau langa mine de parca as fi tigan si se uita sa nu fur ceva sau cand ma intreaba de o suta de ori 'va pot ajuta cu ceva'? stai potol ca daca vreau napolitane cer eu. de placut thinking imi plac mallurile pentru ca nu te freaca nimeni la cap,cauti ce vrei, probezi in cabina, comfort, platesti, pleci. laughing) nu stiu daca la asta te-ai referit.