| KarynaBettley a întrebat:

Spuneti-mi mie de ce noi trebuie sa facem temele pe acasa in loc sa dormim sau altceva mai interesting?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Fiindcă așa zic profesorii.
Sunt de-acord cu tine că ar fi mai bine fără. big grin

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca in realitate invatatul este cea mai interesanta ocupatie a omului de orice varsta. Iar daca nu inveti cand ai memoria cea mai buna, in copilarie si adolescenta, o sa ramai prost si ignorant si nimeni nu va vrea nici sa te angajeze, nici sa iti stea alaturi ca prieten sau partener de viata.