| bybuu13 a întrebat:

Spuneti'mi multee nume de caini pentru rasa CHOW-CHOW big grin Dau FUNDA la cele mai frumose nume big grin :X

Răspuns Câştigător
| GeorgianaAaa a răspuns:

Daca e fata mie imi place mult Aisha si daca e baiat...pai ar merge Pluto. Sper ca te am ajutat:d

7 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Pai nu ai specificat daca e fetita sau baiat,si nu cred ca rasa chow-chow are numele ei specifice,sunt nume comune cu ale altor rase.mie nume de baietei imi plac:tobi,bimbo,gringo,iar de fetite loli, roxi, cookye, sper ca te-am ajutat un pic

| OctaLoL a răspuns:

Fata:mimi,puffy,iar de baiat JB[JustinBieber(sau biberon)]

| domnulgoe a răspuns:

Lu,cutu,lache,azorel,patrocle.de astea mai de printre noi, nu neaparat de astea de,, import".dar, e decizia ta

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Bursucica a răspuns:

Ada,Aladdin,Adolph,Apollo.Augustus,Shasta,Maya,Arnold,Bunny,
Blake,Chip,Rosebud,
Colin,Casper,Hugo,Oscar,Omar,Rambo,ScoobyDoo,Scorpio,Scotty,Sigmund,Sinatra,
Sidney,Terry,Tom,Tornado

| Bursucica a răspuns:

Sinatra*,scuze
Nume de fetita:Ada,Maya,Rosebud, Sidney
restul numelor sunt de baietelbig grin, am uitat sa specific

| Iasmy_Iasmina_1996 a răspuns:

Smartie (nu l-am auzit pana acum decat la prietena mea).
https://www.youtube.com/watch?v=9QWDk_KM4i4 e cel alb din video :P