| KiSS_4146 a întrebat:

Spuneti-mi niste citate de ale voastre sau chiar inventate de voi
scuze daca a mai fost intrebarea asta thinking dar vreau sa cunosc cat mai multe citate
, multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Un vers dintr-o melodie de a lui M. J-So take my strong advice just remember to always think twice."

Unele amintiri e mai bine sa le uiti.

In the end it doesn't even matter.

..." the past is always with us just wating to mess with the present and when it does I'll be watching."( Gossip Girl )

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

`In viata nu uita sa lupti sa speri si sa iubesti`!
`A iubi inseamna a suferi dar cum multi oamnei fug de suferinta tot mai putin stiu sa iubeasca!`
`Speranta ultima moare`!
`Dupa ploaie vine soare`!
`traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!`

| Psihoyounger a răspuns:

Niciodata sa nu te lasi invins.

Mergi inainte orice ar fi.

Sunt inventate de mine. Cel putin, asa cred pentru ca nu le-am mai auzit la altcineva.

psihoyounger

| alexdop21 a răspuns:

Poate ca cel mai tare care l-am auzit de curant e :

" Daca esti prost cand esti mic, cand cresti doar te joci "

Dar mai sunt si :
"Nu te desconspira, doar pe tine te ai "
"Capul sus si privirea dreapta "
"Sa nu uitam ca am fost si copii " etc

| MADALINAAAA a răspuns:

Ce ai in suflet nu conteaza, zambetul acopera.

Niciodata nu poti sa ai tot ce-ti doresti, pentru ca intodeauna iti doresti mai mult.

In vis poti sa-mi fcai ce vrei, glumesc serios.

Interesul il trezesti, dar emotii provoci?

Daca mai vrei sa faci ceva pentru noi, atunci da timpul inapoi!

Din invidia celorlalti iti poti da seama de propria valoare.

Experienta e numele pe care i-l dam greselilor noastre.

Cel mai mare defect este atunci cand te apreciezi mai mult decat esti, si te subestimezi mai putin decat valorezi.

Nu inteleg de ce se baga altii, prea multe vorbe, sfaturi, observatii.

Multi vad ceea ce par, putini stiu ceea ce sunt.

Cam astea imi vin acum in minte. Sper sa-ti placa!:*

Răspuns utilizator avertizat
| metonst54 a răspuns:

Ce nu te omoara te face mai puternic.

| elenacata a răspuns:

De cate ori vad visele ca se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc...am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce. Speranta moare ultima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drumul spre cimitir incepe din maternitate.
Prostu e prea prost sa-si dea seama ca e prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e permis in dragoste si razboi

| grigorutz a răspuns:

"Nu conteaza dragostea e mare:Xlaughing"Preferatu' meutongue

| naruto306 a răspuns:

Nu stiuhee hee scuze nea "rochia frumoasa cea mai buna zeastra" ca am vazut rochia asta aici laughing de la mine e asta scuze.