| Marye a întrebat:

Spuneti'mi niste porecle misto pentru numele Maria sau pentru Magdalenapuppy dog eyes
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| DhEnNu a răspuns:

Pai proreclele ti le pun prieteni dar iti dau si eu cateva marry mar may magda madali mai magdi cam atat imi vine in ca fundita?:X:X

2 răspunsuri:
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Pentru maria: merry, mari
pentru magdalena: magda
insa, daca vrei niste porecle, gandeste-te bine la felul cum esti: creativa, originala etc. iti poti gasi porecle dragute! funda?

| Marye explică:

Sunt originala, distractiva, happy, prietenoasa. Va rog mai multe ideipuppy dog eyes