| Cher22 a întrebat:

Spuneti-mi niste situati penibile sau amuzante pe care le-ati trait sau vazut. Cele mai ciudate, amuzante funda!

4 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Pai ...era dimineata pe la 6 si nu mai aveam somn asa ca m`am dus in bucatarie. acolo am o canapea si eu stand am adormit acolo, faza e ca holul de la intrare da in bucatarie.asa bun si pe la noua tata s`a dus afara in spatele casei sh a lasat usa deschisa si vine unu` d la internet laughing si intra si spune un,, Buna ziua,, tare si raspicat eu ridic, capul si spun : Ce vreeei baa? ce te tipi rolling on the floor si zice ca o venit pentru nu stiu ce problm ca netu` si eu [ eram in chiloti laughing si tricou] somnoroasa il conduc p domnu` la computer si at vine tata si imi sp sa ma duc sa ma imbrac rolling on the floor deci p bune jeeenant adica saracu om dupa ce ca am tipat la el m`a mai vazut si in chiloti rolling on the floor

| LikeARollingStone a răspuns:

Eram cu prietenele mele la o ''barfa'' si dintr-o data au venit doua fete care nu prea erau pe placul prietenelor mele.Atunci ele s-au gandit la un mic plan de razbunare. Fetele respective erau foarte complexate pentru ca erau slabe, aveau vreo 14 ani dar pareau de 11 ani.Prietenele mele au inceput sa faca ''misto'' pe seama faptul ca ele fiind atat de slabe nu ar avea par la pi...a. Vreau sa precizez ca ele erau gemene deci erau la fel. Prietenele mele au continuat cu rautatile si dintr-o data una dintre ele s-a dezbracat, acolo in mijlocul strazii cu oameni ce treceau pe acolo...Atunci am inceput toate a rade pana si sora-sa.A fost si amuzant dar si penibil in acelasi timp! laughing

| Andrei_3923 a răspuns:

Deci,eram mic, aveam vreo 5-6 ani,si veneam de la magazin, imi luasem ceva "dulce", nu mai stiu exact ce.si venea in fata mea un baiat asa mai solid,si eu ce zic in mintea mea,hai sa ma incordez si eu,in fine,cand sa treaca ala pe langa mine, il vezi cum se incordeaza si el si incepe sa rada, a fost cel mai "creppy" moment din viata mea. xXD

| ROCKERforever14 a răspuns:

Cind eram cu prietenul meu in centru si el a tras un vint toti sau intors si se uitau la mine dar eu zicind ce nu am fost eu si toti rideau si era trist