| DarkNight123 a întrebat:

Spuneti-mi si mie am citit legenda aia cu bloody mary nu stiu sigur daca e reala dar mi-e frica noaptea si nu stiu cum sa ma calmez voi ce ziceti funda pentru cel mai bun raspuns.big grin Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| XxIonuTzxX a răspuns:

Este reala, am incercat incantatia si mi-a aparut pentru 5 secunde in oglinda cu un iepuras de plus si imi era prea frica sa ma uit in spate.

7 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Am incercat`o eu. Stai linistithappy. Nu a aparatu nimeni.din nefericire. happy Poate la tine aparehee hee

| golanasha08 a răspuns:

Bloody Mary este o fantomă sau vrăjitoare ce face parte din folclorul din Vest. Legenda spune că ea apare în oglindă atunci când numele ei este rostit de trei ori (sau câteodată de mai multe ori, depinzând de versiunea poveștii), deseori acest ritual fiind făcut la petreceri sau ca parte dintr-un joc. Se mai spune ca deseori, cand o invoci te poate rani grav sau chiar sa te omoare. Asta depinde de persoana care o invoca.

| golanasha08 a răspuns:

Bloody Mary e un demon care iti apare in oglinda daca ii rostesti numele de 3 ori intr-o oglinda intr-o camera intunecata cu 3 lumanari aprinse. O alta legenda spune ca daca ii rostesti numele de 3 sau de mai multe ori intr-o oglinda ea va aparea in spatele tau si te va ucide intr-un mod violent, cum ar fi: taierea fetei, scosul ochilor sau te va lua cu ea in oglinda. Un ritual mai zice ca daca la 12 noaptea ii rostesti numele de 12 ori in fata unei oglinzi aceasta va aparea si iti va arata viitorul cu copii si familie. Opoveste mai spune ca fetele tinere trebuie sa urce scarile cu spatele intr-o casa veche tinand in mana dreapta o lumanare si in mana stanga o oglinda si sa spuna Bloody Mary. In spatele tau in oglinda iti va aparea viitorul sot sau in cazul rau craniul mortii care iti spune ca vei muri inainte sa ta casatoresti.

| DarkNight123 explică:

Mai stiu legenda de aia ma speri am rostit numele de 3 ori dar nu s-a intamplat nimic dar m-am uitat si la film si cum arata si numai pot sa dorm ma gandesc numai la ia si incerc sa ma gandesc la altceva dar tot nu pot ziceti-mi cum sa ma calmez sa nu ma mai gandesc la asta.

| DarkNight123 explică:

Da asa i s-a intamplat la un prieten cica ia aparut in oglinda cu un ursulet roz el nu are internet si nu avea de unde sa stie si el mi-a descris-o complet cum arata tot 5 sec a stat in oglinda si dupa a disparut.

| anadragutza a răspuns:

Se mai spune ca daca vine la tine cu un ursulet in mana, vrea sa fiti prietenii...Eu in locu tau nu as vrea pentru ca nu vreau sa fie cel mai bun prieten al meu o fantoma (SPIRIT). FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai chill, nu se intampla nimic. Nu vreau sa par cine stie ce religioasa inraita, dar inainte sa te culci spune Tatal Nostru. Pe mine ma ajuta cand imi este frica. Nu mai crede in toate prostiile.
Sper ca te.am ajutat. Funda?batting eyelashes