| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva farse de 1 aprilie big grinbig grinD:big grin nu mai am inspiratielaughinglaughinglaughing plizZ funda; x; x

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

La scoala:
-Profesorilor: te prefaci ca lesinii in ora si nu te ridici 5 minute, pui lipici pe creta apoi o colorezi cu alta creta si apoi nu mai scrie
-Acasa: daca este completa liniste strigi tare de tot Cutremur! sau Incendiu! sau te prefaci ca ai murit adica tipi intr-o camera si te va gasi cineva moarta(prefacuta)winking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vezi sa nu uiti de cadoul meu ca implinesc 20 de ani pe 1 aprilie.