| DeNyyy a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva filme noi aparute ......ca vreau sa ma uit la ceva seara si n-am la ce ...la tv numai emisiuni ....neinteresante zic eu

3 răspunsuri:
| MM a răspuns:

The Proposal, The Ugly Truth, My Sister's Keeper, Labour Pains, Fighting.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2012, avatar, stan.helsing,final destination 1, 2, 3, 4. is super

| misterosu a răspuns:

Pare banal dar "Batman Begins" e grozav si dramatic la inceput. E povestea unui om, ti se va parea trista dar actiunea intrepatrunde pe parcurs.
Daca chiar nu ma crezi si spui ca e banal:
Asterix si Obelix contra lui Cezar
e ceva mai vechi dar e grozav.