| Larissu a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva provocari.puppy dog eyes vreau sa fie originale..nu luate dp net..ma duc la o petrecere in pijamale si o sa jucam dar nu stiu ce provocari sa pun

2 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Sa te duci in mislocul strazii si sa spui:Sunt un proost"..Sau sa scrie numele cu fundul, sa scrie pe faebook ca e intr-o relatie cu o tiganca, sa spuna in ziua urmatoare la toti din clasa ca a facut pe el

| Deeede a răspuns:

Pai iti spun ce imi trece prin capthinking
-Saruta\o pe x
-Fa ca o rata
-Razi ca proasta
-Daca sunteti in casa sa urle pe geam.Ma numesc "x"si sunt un\o idiot\a
-Sa bata la usa unui vecin si sa fuga inapoi in casa
-Sa steie in chilotilaughing)
thinking Baftaaa:*