| Def a întrebat:

vreau si eu niste idei de provocari pentru aniversarea unei prietene. va fi o petrece in pijamale happy. dau funda la cele mai originale si amuzante idei >big grin

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Sunteti sa zic, 7 fete, cu ea 8. Fiecare fata sa scrie pe o foaie o provocare iar ea sa traga o foaie din cele 7 foi si sa faca provocarea pe care ati scris-o pe foaie. Iar din cele 7 provocari sa faca doar 4 restul sa faca persoanele care au dat acele provocari.

Asa am facut eu dar intre baieti. A fost super mortal.
Pupici.