| LovelyG a întrebat:

Imi spuneti cateva provocari originale de pus la adevar si provocare?

5 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Pai nu prea stiu, pune-ti prieteni sa imite diferite animale, sau sa faca misto la telefon de altcineva. Sau poti pune 2 baieti sa se sarute sau 2 fete, sau un baiat si o fata :p. Pune-i sa danseze, sa stea in 4 labe, sa scoata diferite sunete pe drum, sa faca pe prosti cu unele persoane, sa imite pe cineva, etc. Sunt multe. fundita? big grin

| myha a răspuns:

Eu am primit una ff tare. Eram la liceu.
Striga pe geam cat te tin plamanii ' mama are flori pe prispa' repedelaughing. Iese altceva :d

| angel99_2049 a răspuns:

Pai. uite una care cred ca o sa te ajute mult. Daca ai un baiat de care te intereseaza dai 3 provocari de genul : du-te si spune-i lui "x" ca o placi, du-te si sarut. o pe "y" sau du-te si spune-i lui "z" ca este frumoasa, si vezi pe care o alege. Sa sti ca merge a fost testat pe mine. Sper ca te.am ajutat.

| Niinuuu a răspuns:

Te provoc sa tipi ca esti un porc
te provoc sa iti lingi subtioara
te provoc sa tipi pe strada il ador pe bieber
te provoc sa rozi o foaie cu dintii
te provoc sa iti pui o soseata pe nas
te prov sa iti ti un carlig pe nas jumatate de ora

| libelula a răspuns:

Eu am primit o provocare originala sa il sarut pe un tip pe gat...bleah