| Rucky a întrebat:

Spuneti mi si mie filme noi de pe Disney Channel. Funda!

4 răspunsuri:
| iSkater a răspuns:

. 16 dorinte, petrecerea bebelusilor, Felinele, Felinele 2, magicienii din Warvely Place, Camp rock, Camp rock 2, high school music, Phineas & Ferb vacanta de craciun... etc.

| iöиi a răspuns:

Dar ma cam enerveaza aia ca nu dau episoade noi crying Hannah montana s-a terminat si acum mai da reluare o data reluare de la sezon 1 crying pana la 4-5 cat a mai fi crying m-am plictisit de reluari

| DudaYeah a răspuns:

Totul pentru dans, liceul acvatic.si cam atatea stiu eu noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H2o