| EternalVampire a întrebat:

Spuneti-mi si mie in care din setarile telefonului Nokia Lumia 800 gasesc setarea amprentei digitale? ca am inteles ca are

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai cauta la aplicatii ca, cred ca acest lucru cu amprentele digitale este o aplicatie, nu o setare. Succes!

| EternalVampire explică (pentru Konata):

Care din aplicatii?

| Konata a răspuns (pentru EternalVampire):

Pai nu stiu ca nu am telefon de asta, dar cauta si tu acolo la aplicatii ac scrie cum se numeste ..nu e asa greu tongue.

| EternalVampire explică (pentru Konata):

Uite cum arata telefonul http://www.youtube.com/watch?v=vxrSCeDxIWU ....crezi cai asa usor de gasit?

| Konata a răspuns (pentru EternalVampire):

Hey, eu te-am ajutat cat am putut. Tot ceea ce-ti trebuie este sa ai rabdare si sa controlezi tot ce este in telefon pentru a gasi ceea ce doresti...