| Antonia981 a întrebat:

Spuneti-mi si mie mesaje/statusuri/texte/citate/povestiri. orice cu "micuta mea" sau gen "e mica da o iubesc" big grin

Răspuns Câştigător
| alialinu75 a răspuns:

1Aşa micuţă cum spui tu că e, păstreaz-o lângă tine că ea te iubeste.
2Si daca sunt mica ce? Si daca ma enervez repede ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc ce? Te iubesc asa cum sunt
3Iti place zambetul meu.Si chipul meu de copil Iti place cum arat, iti place stilul meu.Iti place ca nu am figuri.Si ca sunt naturala.Iti place ca exist si ca sunt reala.
4Suflet de copil.Lacrimi de adult si esenta tare.Asta e fetita care te-a ridicat mereu in picioare.
5Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck
5Poarta`te Frumos cu Ea, Ca E Prea Mica Si Nu Stie Ce Vrea. Spune`i Da Cand Spune Nu.Zambeste si Cand Iti Zambeste.Cand Greseste N`o Certa Ca E Prea MiCa Si Nu Stie Ce Vrea!
6.Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine.Ador fiecare atingere.Ador diminetile cu tine.Te ador pe tine!
7Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.
8Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu.
9O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte... 1000 de ganduri in 2 cuvinte! Te iubesc micuta mea!
Sper ca te am ajutat