| Dwarfie a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste replici inteligente. -_- niste retardate de la scoala nu ma lasa in pace si cand e sa ma cert cu ele nu stiu ce sa le zic. (va rog sa nu dati copy apoi paste ca nu-mi place) care-mi place cel mai mult dau funa big grin

Răspuns Câştigător
| MariiMelon a răspuns:

Uita-te la acest videoclip : http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Daniel e pur si simplu genial.

4 răspunsuri:
| BereCuLamaie a răspuns:

Mai bine le lasi in pace, nimic nu deranjeaza mai mult decat indiferenta happy Succes

| Dwarfie explică (pentru BereCuLamaie):

Am incercat... dar crede-ma nu merge. asa ele ma cred fraiera si prosta. adica inventeaza tot felul de lucruri despre mine straight face

| d182 a răspuns:

Mai bine le ignori.

sau daca tot nu te lasa le dai un cap in gura.

| CrissuLinii a răspuns:

Kk...Uite daca tu vrei neaparat sa castici cearta, uite cateva replici destul de bunebatting eyelashes Dar folosestele cu atentia, fara balbaiala. :Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idioata sa vorbeasca; Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept;
Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde; Heii! Iti arde parul, bagate in motorina ca sa ti se stanga!; Ai grija sa nu ti se sparga creierul dupa ce termini de vorbit! Si multe altele. FunditZza Plizz:*