| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale de genul OTH (One Tree Hill) happy Multumesc big grin.Va spun ca seriale de genul asta m-am uitat(Glee, The O. C, 90210, Pretty Little Liars, heroes, The Vampire Diaries, Gossip Girl, 10 things I hate about you, Hellcats laughing)) ) Na okei stiu ca`s multe, dar eu ma plictisesc pe acasa...

Răspuns Câştigător
| mejustme444 a răspuns:

Eu am inceput sa ma uit la LOST si e suuuper si sigur nu ai sa te plictisesti ca are 7 sezoane si dupa 3 epidoade devii dependent/a.

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

CSI New York sau Miami
Chuck love struck

bye-bye