| Cătălin1309 a întrebat:

Spuneti-mi telefoane bune cu sistem de operare Android Ice-Cream Sandwich, cu camera foto de minim 3 megapixeli, camera secundara si 3G.

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Allview p5 alldro

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Samsung galaxy nexsus, LG optimus l7, galaxy note 2... nu mai stiu big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cătălin1309 explică:

Dar pana in 700 nu stiti ceva? big grin

| asy a răspuns:

Lg optimus L 7.
Cameră foto de 5 mp, are și cameră secundară, sistem de operare Android Ice-Cream Sandwich, 3G.
Este o investitie foarte bună, acest telefon îsi merită bani din plin, de curând mi-am cumparat si eu unul si sunt foarte multumită.

Pretul este accesibil pentru un telefon așa bun, intre 950-1200 de lei (depinde de unde îl cumperi)

| LTzzz a răspuns:

Acer Cloud Mobile! arunca o privirewinking