| TrendyHedgehog a întrebat:

As vrea sa imi spuneti care sunt cele mai potrivite telefoane touch screen pentru un copil de clasa a 7 a mentionez ca vreau unul cu cel putin 5 megapixeli camera.

2 răspunsuri:
| AddictedToMDMA a răspuns:

Esti prea mic pentru asa ceva... dar nah, sa-ti zic cateva optiuni :
- Nokia x6
- Sony Ericson Vivaz
- Mobil LG GM360
- LG GT500 Puccini
- Samsung S5560 Marvel
- LG KM900 Arena
- Samsung S8000 JET Urban
Cam asta le pot recomanda ( nu chiar atat de scumpe dar nu pentru orice buzunar ). Te sfatuiesc ca iti iei unul mai ieftin, nu chiar cu atat de multe " pretentii ". Ti-as recomanda un telefon foarte buna, Nokia x2 cu camera de 5mpx si mai ieftin. Nu este cu touchscreen, este foarte rezistent... ma rog, este la alegerea ta.

| LNK a răspuns:

Deci ai 12 ani, esti in clasa a 7-a si iti trebuie telefon. Intelegem. Dar vrei si cu touch screen. E ok, cica e ultima moda. Dar mai vrei si cu cel putin 5 megapixeli camera?
Da` tu vrei telefon de vorbit la el sau de fotografiat? Daca vrei atatia megapixeli de ce nu iti iei aparat digital? Sau il vrei si pe ala cu touch screen si nu-l gasesti? Astepti cumva ca vanzatorii de aparate cu touch screen sa te apeleze? Nu stii.