| jojo_4340 a întrebat:

Spuneti'mi si mie porecle sau alintari, care provin de la numele Andreea si Marinela. Plssbatting eyelashes:*. funditsha:X:*

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Andreea - Andreyutz; AndOtsza; Adutsza; Andrusk; Andra; Andru; Andu

Marinela - Mary; Ela; Mara; Mery; Mely; Marina; Mariana; Nela; Maria; Mari; Mani; Melisa

Baftă!

3 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

De la Andreea: Deea, Deeiu, Deutsa, Dede, Ade.acestea sunt alintari.si de la Marinela: Marina, Mary, Miruna, Miry, Mirelush. Doar astea mi.au venit in minte.:X:X. sper ca te-am ajutat:*:*:*

| Bebytza_5988 a răspuns:

Andreea: Ada, Deea, Deutik, Deutsa, Andreutzza... De la Marinela: Mary, Marina, Marutza, Mira, Mirunitza. Funda? smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dede pentru numele Andreea