| Adriana_8922 a întrebat:

Spuneti. mi si mie tote sims-urile, stiu ca e 1, 2, 3 dar sunt de mai multe feleri... Voua va place sims? Eu il ador, vreau sa le dawnloadez pe toate:X

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Sunt expansions pentru sims 2... pentru 3 nu stiu daca sunt

| CapitanuSemafor a răspuns:

Desi nu am apucat sa joc decat Sims 2 Pets pe Wii imprumutat de la cineva...care mi s-a parut cea mai mare porcarie din seria Sims si de obicei nu ma joc asa ceva.

Poti cauta pe Google liste cu asa ceva, sunt multe, nu stiu daca 1 are expasions, dar 2 are vreo 10 si au aparut deja vreo 3-5 pentru 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 8 in1laughing