| Iulia26 a întrebat:

Spuneti-mi si mie trasaturile imnului va rogpuppy dog eyes Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Http://referat.clopotel.ro/Caracteristicile_imnului-11699.html

Aici e destul de detaliat, ai tot ce trebuie sa stii. Doar downloadeaza;) Succes la examen! presupun ca dai evaluare nationala nu? :D bafta!

| Iulia26 explică (pentru AnonimaOk):

Uhm, dau evaluarea nationala anul viitorlaughing. Profa mea de romana mi-a dat de facut un portofoliu cu toate notiunile literare necesare pentru evaluare. Multumesc oricumbig grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru Iulia26):

Si eu am avut de facut acest portofoliu lol laughing) dar sa stii ca e bine asa, iti va fi foarte util, te va ajuta enorm daca inveti ceva de acolo happy Succes atunci cand vei da examenul. Ai timp sa inveti oricum nu e asa greu, va fi bine happy si eu m-am agitat atunci dar degeaba ca a fost simplu tongue am luat 9, 10, exact cat luam si in teze laughing culmea