| Inkubus a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos ce sa mai zic si eu acum : deci..niste fete se cearta la o poza de-a mea pe fb din cauza unui com prostesc ..cititi va rog frumos laughing :

************
B: Doamne straight face scuze ca intervin. Dar mi se pare putin cam banal. Cica "daca nu.mi raspunzi ii zic lui alex nu stiu ce. ". Asta chiar a sunat putin prostesc. dar ma rog. Nu sunt eu in masura sa ma bag.

A: Exact nu esti in masura as intervii.

C: ba Andruu Andrutsa incetaza si tu un picc

A: Doamnee voi incetati... cine va bagat pe voi in seama? Stiu eu cu Raluca ce vorbim. Asa ca nu va mai bagati.

Eu: laughing)) Pe bune acum, chiar e prostesc straight face

A: Adica commu meu e prostesc?

B: Nu. Commu' lu Mos Craciun e prostesc! Deocamdata, traim in democratie (daca stii ce inseamna) >- ne putem exprima singuri parerile plus ca e poza Ralucai, pot sa las si 25682 de comentari daca ea nu.mi spune nimic!

A: Daca ai stii ce zice Raluca despre tine... Nu vei mai da commuri de asteahappy

C: bai fato ele sunt colege de clasa, gandeste-te putin apoi scrie!

A: laughing) si daca sunt college de clasa ce? laughing
"********

Deci. in concluzie eu nu stiu ce sa mai zic laughing

DAU FUNDITA CUI MA SFATUIESTE SI PE MINE! :**

sper ca ati inteles totusi ceva din conversatie.batting eyelashes

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sterge poza si gata

| Diana769 a răspuns:

Pune poza ca sa o poti vedea doar tu, momentan. si mai pe seara o dai vizibila publicului din nou happy

| Creattzaa a răspuns:

Le stergi comentariilewinking