| xFaith a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos, cum fac sa inot in josul apei? Cand incerc sa ma scufund in jos, corpul meu iese la suprafata straight face Nu stiu dce. Imi spuneti si mie ce sa fac? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Ia şi tu câteva lecţii de înot)pentru ce vrei tu să faci, chiar dacă ştii să inoţi).
Succes şi sărbători feiricte!

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Inoti spre fund.
pe diagonala pana ajungi la fund
thinking

| Beiiuka a răspuns:

Inainte de a te baga la fuundul apei. da afara din tine tot aerul` si nu mai lua o alta gura de aer. :* te vei duce la fuund ca un bolovan` laughing) >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare chiar buna. Incearca sa-ti controlezi miscarile inimii, sa-ti scoti aerul din plamani. Daca nu reusesti, incearca sa inoti mereu spre fundul bazinului(sau ce este). Incearca sa dai din picioare si din maini, dar nu in acelasi timp. Trebuie sa stii ca nu este usor. Dar daca reusesti sa-ti controlezi ataile inimii si sa-ti scoti aerul din plamani esti cel/cea mai tare inotator/inotatoare. Succes! Craciun feiricit si sarbatori frumoase!