| saritaa_7867 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog repede cum pot afla numarul de la o cartela de orange noua? Cel mai rapid raspuns corect are funda:d

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Suni la 222, si dupa 2.
Iti va spune domnisoara numarul de telefon de 3 ori.

O seara placuta!happy

3 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai simplu baga-l in telefon inregistreaza un nr de telefon oarecare (dar sa fie al taw sau al alcuiva din familia ta )Apoi suna-l si cand il suni pe celalalt telefon o sa apara numarul
(ca apeleaza )

SPer ca ai intelesss

LedaMonster Bunny

| alexamealexa a răspuns:

Pai suni p cineva p mobil si acelei persoane ii va aparea nr uh.Il rogi sa ti`l dea si gatabig grin

| DroGhy a răspuns:

Suna la 222 de pe acea cartela!