| MrsBrunetzyka a întrebat:

Spuneti-mi sincer : ce parere aveti. nu spuneti e frumos doar pentru funda. exprimati-va parerea si spuneti-mi chiar daca vi se pare urat si ce ar trebui sa schimb. Dau funda pentru raspunsul cel mai sincer!
http://woow-raluk-mylyfe.blogspot.com

aproopo, azi am pus 2 postari, si mi le-a pus tot in luna martie, de ce nu mi le-a pus in luna aprilie?

Răspuns Câştigător
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Misto blogul m-a impresionat f mult sa stii ti-o zic sincer am citit tot eu am sanii mici iar colegele mele care au sanii mari vor sa fie in pielea mea deoarece cand ai sanii mari exista dezavantaje nu dau exemple.un baiat este mumlt mai atras de o fata cu sanii mici li se pare mai usor de excitat.in fine.
mi-a mai placut si poza aia cu tigru in devenire fffffffffff dulce.

| Razorsharp a răspuns (pentru xJelenaTrueLove):

Sunt baiat si trebuie sa te contrazic. Preferintele difera de la baiat la baiat, sincer mie imi plac fetele cu un bust mai generos.

6 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Felicitari.mi se pare reusit!
Chiar e ok.imi place articolul cu incurajare pentru fetele cu sani mici.Eu nu ii am mici am 14 ani si ii am mari pentru varsta mea dar am prietene care chiar nu au nimic si se simt extrem de complexate.
Chiar le voi da site-ul pentru a se mai incuraja!
Succes in continuare!

| Yo1696 a răspuns (pentru Bibutzu):

Bibutzu cum sa te simti complexata la 14 ani laughing ca nu ai sani laughing lol traim intr-o lume nebuna! mai aveti sa spuneti ca sunteti complexate pentru ca inca sunteti virgine oh go on

| Coconut a răspuns:

Mie personal imi place. cred ca poastarea a 2a, cea cu regulile din filme, putea fi mai scurta, caci la un moment dat a devenit plictisitoare. in rest, mi se pare destul de diversificat :*. mult succes in continuarehappy

| AnGeL a răspuns:

Intradevar trezeste interesul oricaruia dintre noi cred ca ti-a iesit destul de bine
si pozele sunt destul de bune une
le chiar foarte bune
bravo tie
e interesant mai ales pentru fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant blogul tau. Chiar mi-a placut! pup