| Ciprian271 a întrebat:

Spuneti-mi sincer si nu in gluma ca e serios ati vrea ca Republica Moldova sa se unesca cu Romania?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se uneau mai demult stai linistit, dar sunt multe interese care o obliga pe Rep.Moldova sa ramana asa cum e.Nu se poate face o unire intre doua tari, bazandu-te pe semnaturi prooh go on

| ionica56 a răspuns:

Eu a s fi de acord fiindca romanai a pirdut multi oameni peste hotare in Italia in franta spania.Asa neam putea dezvolta mai bine cred eu si viata noastra ar fi mult mai buna dar cred ca dac a ne vom uni vom avea de suferit din cazuza rusiei.

| Диана a răspuns:

Mi-e indiferent... oh go on

| fantomitzu a răspuns:

Cu cat mai multi, cu atat mai bine.Eu nu sunt impotriva.

| Ciprian271 explică:

Stiu mai ales Rusia nu e de acord si nici UE

| georgiana77 a răspuns:

Da

| osram a răspuns:

Io-s deacord.doamne-ajuta!

| har a răspuns:

In niciunc caz! Ei sunt fratii nostri si ii respect, dar au si un stat independent, si ar duce la mari conflicte cu Ucraina Rusia si mai ales UE