| Daria a întrebat:

Spuneti-mi va rog cateva carti interesante pe care pot sa le citesc vara asta.happyAs vrea ceva in genul"Panza de paianjen" de Cella Serghi.Merci.

Răspuns Câştigător
| RhoOphiuchi a răspuns:

Nu am citit "Panza de paianjen" deci nu stiu exact ce carti in genul sa iti recomand. Asa c ao sa-ti recomand doar niste carti bune care mi-au placut mie. Incearca "Crima si pedeapsa" - Dostoievski; "Cel mai iubit dintre pamanteni" - Marin Preda; "1984" - George Orwell; "Monstrii invizibili" - Chuck Palahniuk