| ryxize a întrebat:

Spuneti-mi va rog cu as putea sa descarc muzica de pe net? Sunt incepatoare si nu ma prea pricep! Poate suna cumva banal intrebarea, dar totusi va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Nici eu nu prea "le am"!
eu descarc muzica de pe youtube (youtube downloader)
youtube downloader -il descarci gratis din internet, odata ce il ai instalat, copiezi url-ul melodiei preferate apoi dai paste in casuta ce-o gasesti in fereastra din youtube downloader si gata!
asa ai melodia si videoclipul!
alta metoda nu stiu!
astept sa vad si alte moduri, in raspunsurile primite de tine!

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Sigur se poatehappy

| gyanina a răspuns:

O asta e cea mai buna solutie care tio zkbig grintongue iontra pe ''DC++" si de acolo poti descarca sau daca vrei asta e cel mai bun programwinking intra pe google si scrie ''ARES'' descarca acest program unde scrie Downloader dupa ce instalezi acest program ares poti descarca muzicaawinking ii super simplu... eu asa descarc cu ''ARES''big grin succeskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu prea le am cu descarcatul muzicii dar fii atenta e de pref sa descarci de pe youtube downloader copieze url-ul melodie preferate si gasesti fereastra din youtube downald si ai terminat
numele meu este katalina si am 13ani pentru cine e interesat\a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu nici eu. tocmai aia antrbam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum as putea sa descarc melodia asta de pe net? cosculleula ft. wisin &yandel video remix