| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sa-i spun unei fete ca o plac daca sint in permanenta parintii nostri linga noi, dar daca se poate fara ca sa afle parintii? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Paul_5456 a răspuns:

Buna intrebarea! Si sincer, acum pe moment nu prea ti.as gasi un raspuns exact si concret, dar, incearca prin detalii sa ii dai de inteles, zambestei, pune-i fata aia care sa.i dai de inteles cat de frumoasa este, bagai o scuza (ca ai uitat nu stiu ce la ea, ca ea a uitat nu stiu ce la tine, ca sa te ajute la matematica, numai ca sa faci rost de numarul ei de telefon sau de id)
si daca faci rost de numar sau de id, deja e mai simplu cred eu, si daca nici asa nu merge, incearca vechiul mod, scrie un biletel mic, cu ce vrei sa.i zici, si da.i pe neveu in mana, asa va fi si mai palpitant pentru ea, in afara de faptul ca ii va place, si ca ii vei arata ca ai avut tupeul sa.i dai acel lucru pe langa ai vostrii si fara ca ei sa te vada.
Trebuie sa.ti folosesti imaginatia.

5 răspunsuri:
| Paul_5456 a răspuns:

Ai grija, cand o fata iti arata sau iti da de inteles ceva, poate fi opusul la ceea ce ti.a dat de inteles, eu zic sa mai dai si tu cu apropouri, si eu cred ca ar fi un moment bun pentru a baga o scuza ca sa va intalniti numai voi doi sau sa.ti dea nr de tel sau id, joaca.te si tu cu ea "jocul de priviri si gesturi", poate o ai pe tava, sau poate e doar o teapa ca sa se dea pe langa tine cu un singur scop, asta numai tu iti vei putea da seama, in orice caz, ai grija, bafta!

| viorel170295 a răspuns:

Daca mai concret parintii nostri se ocupa cu comertul adica parintii mei vind iar parintii ei cumpara toata actiunea se petrece la ea acasa.de la inceput ea nici nu m-a bagat in seama.dar acum ultimele saptamini a inceput sa se dea la mine ( tata a inceput sa glumeasca dupa ce am plecat ca se vede cum ea se da la mine).dar nu asta-i important.important este ca ea a inceput sa ma ajute la marfa ma priveste cind imi vorbeste imi zimbeste permanent cind vorbeste ma priveste pe mine uneori cade pe ginduri cind se afla in preajma mea ( oare sa inteleg ca ma place? )

| viorel170295 a răspuns:

permanent cind vorbeste ma priveste pe mine(chiar cind vorbeste cu mama ei se uita tot la mine), mereu imi zimbeste, uneori cade pe ginduri cind se afla in preajma mea, ( oare sa inteleg ca ma place? )

| viorel170295 a răspuns:

Paul dar cum crezi cu ce scop s-ar da ea linga mine?

| salampesistem a răspuns:

Ecxelent.greu o fi s`o iei de'oparte si sa'i zici ba te plac. fetelor nu le plac rusinosiirolling on the floor succes