| BetyKittyArr a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos niste site`uri cu telefoane noi... sau vechi dar sa fie cu toach screen sau cu tastatura qwerty love struck fundita la care imi plac :*

1 răspuns:
| Krono a răspuns:

Http://telefonultau.eu/
Aici sunt tot felul de telefoane, printre care si touchscreen si qwerty.
Ai la fiecare telefon si un rewiev(prezentare video in caz ca nu sti ce inseamna rewiev) video la fiecare telefon si daca vrei le poti si cumpara de pe site, la un pret mult mai mic decat al concurentei.
Sper ca te-am ajutat.
Funtita? pls