| LoOvE a întrebat:

Spuneti-va parerea. Dau funda promit!

O fata este intrebata de un baiat daca vrea sa stea cu el...Aceasta ii zice nu de vreo 3 ori pentru. ca statea cu altcineva.si a lasat-o in pake...si in clipa cand fata s-a despratit de baiatul acela. acest baiat a intrebat-o iar.si ea i-a raspuns ca DA.

A facut bine? Credeti ca baiatul o place cu adevarat, sau sa stea doar la caterinca?

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Nu stiu...ea ar trebui sa-si dea seama dupa sentimentele baiatului(cum o priveste, comunica cu ea etc). Sper ca te-am ajutat putin

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, asta nu prea avem de unde sa stim daca nu cunoastem baiatul repectiv, a mai stat cu alte fete pe care sa le cunoasca? Daca da, ai putea sa le intrebi pe acelea, ce parere au caci s-ar putea sa-l cunoasca mai bine. Mai lasa un timp, si atunci "fata aceea" isi va da seama cum este acel baiat cu adevarat, daca sta cu ea doar la baza sau o place cu adevarat, asa poate sa raiasa doar si doar din comportamentul lui. Succes!:*

| crissmay a răspuns:

Pai nu stiu poate ca o place sau o fi pierdut un pariu.