| Dayana_1316 a întrebat:

Cititi pana la capat si sa va spuneti parerea va rog mult (aceasta poveste este adevarata) :
"intr-o seara de toamna o fata vorbea cu un baiat prin s. m. s. (era cam 03.11.2009).
Fata i-a spus baiatului :
- iti spun ceva dar promiti ca nu mai spui la nimeni?
- El i-a raspuns:
- Nu spun.
- Fata i-a raspuns:
- I like you!
- Apoi baiatul i-a spus:
- Me too!
- Fata l-a intrebat ce inseamna " me too" (fiindca ea nu stia ce inseamna pentru ca nu prea stia lb. engl.
- Baiatul i-a raspuns :
- Inseamna "de asemenea".
- Fata apoi l-a intrebat de cand ii plc de ea.
- El i-a respuns :
- De vreo 2 saptamani.
- Apoi fata l-a intrebat dc nu i-a spus ca ii place de ea
- Baiatul i-a zis ca credea ca ei nu-i plk de el.
- Apoi baiatul a intrebat-o daca vrea sa stea cu el.
- Fata i-a spus ca vrea sa stea cu el.
- Ei au stat impreuna vreao o luna si 2 zile (adica s-au despartit pe data de 05.12.2009).
- In ziua cand s-au despartit baiatul i-a zis fetei:
- Noi suntem mai mult prieteni decat iubiti.
- Fata l-a intrebat:
- Poi si vrei san e despartim?
- El i-a spus :
- Da!
- Pe moment fata nu-si mai putea reveni din starea de soc.
- Baiatul nu mai voia sa stea cu ea pentru ca nu sau pwpat deloc.
- El nu s-a gandit ca poate fata credea ca sunt la inceput si de aia nu voiau sa se pwpe sau poate ca fetei ii era frica ca daca se vor pupa baiatului nu-i va mai placea de ea si o v-a parasi pentru alta. Fetei ii era frica sa nu-l piarda pentru ca il iubea prea mult.
- Sfarsit!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pff...aiurea
``bai daca tot voiai sa ma pupi de ce n-ai facut-o? Nu te asteptai doar de la mine care habar n-am cum nu?``
Povestea asta e copilareasca.
Nu stia engleza dar stia sa zica i like u nu?
Si el...nu s-a gandit nu? La ce s-a gandit atunci? Nu erau cei mai buni prieteni? Se presupunea ca stie.
Din nou, aiurea.

| Alexander21 a răspuns:

Mi se pare aiurea, dupa 2 luni nici macar o pupatura...Saracu baiat.Sa zica mersi fata ca ramas cu ea mai mult de o saptamana.

| annna a răspuns:

Interesanta povesteahee hee...mi se pare cam aiurea sa stea ca el atat si sa nu il sarute 1.

| Fluture a răspuns:

In ziua de azi mi se pare normal ca baiatu' sa faca asa. Chiar ma mir cum a rezistat.
Totusi... daca fata il iubea, il placea...trebuia sa-si ia inima in dinti si sa-l sarute. Incetul cu incetulhee hee.
Parerea meawinking

Numai bine!

| DAC a răspuns:

Hm, pai da ce relatie e aia fara pupaturi?
Iar din cate inteleg, iubire nu era.
Poate ca tipa putea sa ii spuna ca ii e teama de primul lor sarut happy

| scabex a răspuns:

Probabil fata nu stia sa sarute si sa nu se faca de ras mai bine il tzinea de manahee hee)