| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti`va parerea in ceea ce priveste vocea;). Va rog sa fiti sinceri :o3!~`

http://www.youtube.com/user/paulaianos?feature=mhee

6 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Suna cat de cat bine dar iti mai scapa cateva note, cele mai inalte. Daca vei face niste lectii de canto o sa sune muuuult mai binewinking

| paupaulapaulina a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Ms :* Dar nu cred ca am o voce atat de buna incat sa ma apuc de cantowinking

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru paupaulapaulina):

Nici eu nu aveam o voce atat de buna cand m`o dat mama la canto, acum este mai buna, dar m`am lasat de cantowinking

| Bris a răspuns:

Binisor...nota 7. Fara suparare, la sunetele inalte suna cam fals dar daca lucreaza va iesi ceva frumos.

| IustinaC a răspuns:

Mmmmm e biinee, vorbesc serios! ai voce, mergi mai departe nu rata sansa de a fi mai buna

| CristinaCrisy a răspuns:

Sunt cumva 2 voci? sau aud dublu? e cam naspa oricum.(mrs. prsident?laughinglaughinghmm )