| Mariiiiiiia a întrebat:

Statusuri gen:acum sunt cu un baiat si l-am uitat pe fostul'

Dau funda la cele mai multe si mai bune

P. S:fara linkuri

(Scz categoria)

3 răspunsuri:
| anotza a răspuns:

Si poti sa vezi ce simt chiar in ochii mei, Si o sa vezi in ei iubire
corect dar nu e pentru tinetongue

Si orice s-ar intampla am curajul sa sper, sa zambesc, sa trec peste si sa rad!"

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut •

Mai stii? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand!

E domnisHoara care'N fiecare seara.se gandeste la EL! Stie ce vrea.sH ce vrea ObtZine.Nu cere niciodata.ca nu'i prea stHa in fire!

2 Iubirea lor parea fara De sfarsit.Dar cu timpu sentimentelee sau racit:X`!

A avut sansa de a fii cu ea Acum prea tarziu sa-i mai spuna "scumpa mea"

| IubesteEa a răspuns:

Iti dau siteul statusuri&avatare ai cele mai tari de dragoste,ura,despartire, prietenie, minciuni de toate plus poze minunate cp si sper sa imi dai funda sa nu uiti sa intri.kiss

| BrOnaJeu a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Ma uit la luna. te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine. ma uit in departare. te vad pe tine. DA` da-te dracu din fata mea odata!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul.

erau odata u print si o printesa, ei se iubeau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine...:{

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie. dar mai bine totul tie si tu mie.

Daca norii varsa lacrimi, iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

ma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti; sa visati expeditorul:*

sunt singurica ca un zombi intr-un cimitir nou.imi caut jumatatea dar nu o gasesc ma gandesc ca am sa raman asa pentru tot deauna daca ma ubesti vino in cimitirul meu din suceava sa fim impreuna mereu.