| Mariiiiiiia a întrebat:

Statusuri gen:acum sunt cu un baiat si l-am uitat pe fostul'
Dau funda la cele mai multe si mai bune
P. S:fara linkuri

1 răspuns:
| MAndreea97 a răspuns:

Baieti atentie se. nvarte Pamantul! ne intoarcem mereu la voi...doar cu gandul

♥Refuz sa` mai fiu copila de altadata. S`a terminat, in sfarsit traiesc`! Sunt fericita, nu te mai iubesc love struck`!

• SUNT geNu de tIpa [] duPa care se tIpa :nuMAI sUNT tipA PE cARe o StIAi uh Demult,…acum TIPa ca UH esTI siNGURUL CARE a PIERDUT!

• ` vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

Am invatat ca poate Dumnezeu doreste ca tu sa cunosti multe persoane rele inainte de a cunoaste persoana cea buna, in scopul de a fi recunoscator cand, in sfarsit o vei cunoaste