| rrrrr a întrebat:

Statusuri hi55555!
plss
fundalove struck

1 răspuns:
| Capy a răspuns:

Statusuri; x

"Si chiar crezi ca daca.ti propui. uiti?"
Sincer, mi'e oarecum dor de tine...dar ma abtzin oh go on"
"Si.au urmat momente.n care ma faceai sa zbor.:-big grin"
"Noi vorbim de parca ne-am certa.Cand spui " Ce mm faci? Pe unde pnm esti?"Inseamna ca vorbesti cu un prieten pe care il iubesti:X!""
"Nu vreau`decat`sa-ti dOvedesc ca mai sunt`sh fete care se indragOstesc`!`"
Ma inveti cum sa rad love struck. Ma inveti cum sa rad plang. Ma inveti sa ma bucur pentru ceea ce sunt love struck
Dar ai fost cu mine. CU mine ai tras mereu. Si aicin nu ma refer la bine [-x. Ma refer la greu sad
Usor sau greu`, e langa mine mereu` love struck
Prima dragOste nu. nu se uita niciOdata oh go on!
Fa`ti prieteni nOi, dar nu`i uita pe cei vechi.Ei au fost langa tine cand nu stiai de unde sa incepi.;]
Inca mi se pare ca pot sa am totul, dar placerile simple dispareau si viciile le luau lOkul; x ]"
Dependenta odata de tine. acum doar de-o tigara.:o
Ăla te iubeştesmug` şi nu vrea părerile nimănuiwinking`.Tu proastăhappy` ce eşti`. te fuţistraight face` pe sentimentele luisad`

Orgoliul e mult mai preSus de iubire.
.Imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturOr; x!"
". Fa ce`ti place mai mult.Nu te mai abtzinehappy!
Dupa plecarea un0r oameni, nu v0m mai fi niciodata aceiasi!
"Si mi-am zis:Uita de sentimente love struck!"
.˘Oricee`. Ai Facee `. Lumeaa`. Oricuumn `. E `. Perversaa `. :]."
Sii` cu toate ca mi`e dor de tine, am un orgoliu` si orgoliu` tine de mine`winking!"
? •Dam t0tuu` pentru bani sh kte0data doare straight face.ca banii` au cumparat sh suflete` ce n`au fost d vanzaree`!winking"
? •`Lacrimile nu mai au r0`st yawn`, aminteste.ti doar` ca " ce a fost`.a fost"!`;-j`
Dar o sa sar si peste asta, oricat de mare`i saltu` :*
Şi zi-mi acum : care din noi a închis ochii şi a plecat?
Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant.
Mmm.Şi când aveam probleme îmi spuneai:"Sunt aici, nu te teme!"Te iubesc`!love struck
? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

Nu te-aș schimba cu nimeni și nimic, pentru mine tu ești tot, altceva n-am ce să zic.

Si pentru ea nu insemni nimic.Nu intelegi? Chiar esti tampit?
A trecut o lună de fapt nici n-a trecut o săptămână, că te văd cu ea de mână.oh go on
As vrea sa dau timpu`napoi, stiu e imposibil.As vrea sa te mai strang in brate, stiu pare penibil.oh go on
Tu în gând cu el, el cu ea de mână. Si când te gândesti că erati de mult timp împreună.oh go on
• O simpla melodie, un sentiment placut love struck`

Crezi ca-i pot obliga inimii sa nu te vrea, si ea sa ma asculte?! Pe naiba. tot pe tine te vrea!
» Am făcut multe greşeli, dar nu regret nici macar una, pentru că la momentul respectiv era ceea ce-mi doream să fac!♥
Numai amintirea spune ca : "Asa a fost odata!" day dreaming love struck
"Langa mine, prin bine si rau, tu stii cel mai bine cum e sufletul meulove struck"

Esti aici si nimic nu mai conteazalove struck
"Zilele trec, zilele vin, iar timpu` ma omoara, plecarea ta stupida a inceput sa doara!"
E greu...O simti pe pielea ta, dar poate ca in acel moment e mai bine asawinking!
:]. Dorinţele sunt pe gratis. >:] ` Eu Nu!; X
"Stii ca niciodata n’as putea sa te las.straight face
Mi'ai dat ce imi lipsea; x!
• Amintirile n`o lasa sa treaca peste, Nu se poate obisnui cu gandul ca asta este!
Si sunt norocoasa ca.l pot tine in brate curand, cand altele tin in mana niste poze plangand! love struck
Si stiu ca niciodata n.ai fi renuntat la el. Indiferent de cum era mincios sau infidel!happy
"Mi`e dor de simplele banalitati pe care le faceai, mi`e dor de simplu "te iubesc; x" pe care mi`l spuneai=p~"
E ciudat cum de m-ai sunat Tu singur ai spus atunci ca s-a terminatbatting eyelashes
"Sa incepem cu inceputul, de azi promit sa uit trecutul!batting eyelashes"
"Nu ai fost acolo sa auzi ce am auzit Nu ai fost acolo Sa vezi tot ce am vazut Nu ai fost acolo sa vezi tot ce am facut Nu ai fost acolo sa vezi prin tot ce am trecu

"●๋•Nu uita, am un suflet si niciodata nu`i tarziu sa'l intelegi, sa nu-l lasi pustiu!●๋
"Tu n`ai stiut sa pretuiesti ce ai avut!"

Nu'i frumos ce e frumos, e frumos ce'mi place mie!"
Si las`o asa.C`o arzii aiurea`n *** oh go on!
Si cand vine vorba de iubire.Bby spuneLe ca ma ai pe mine =p~!
Si e mai simplu sa nu.my pese uneoriwinking!
Asa eram si-atunci, poate putin mai mica. Fara experienta da` si fara pic de frica :-).
Daca ti-as spune ca imi ajunge, m`ai strange in brate si ai plange?
Ma ruga sa n`o uit.Simtea ca`i ultima vara...Iar eu ii spuneam:Asa iubire nu moare
Am invatat ca oricum ai taia. Orice lucru are 2 fete`
• Stii când iubesti intens? Cand toate câcaturile din muzica prind sens:X
Ma chinui sa ascund ca sunt trista si spun: "Bine pui, vb maine i, te sun."love struck oh go on
EXIST ° •RESPIR ° •ZAMBESC ° •CRED ° •SPER ° •DORESC ° •VISEZ ° •CAUT ° •LUPT ° •JOC ° •IGNOR °•IUBESC. °. •TRAIESC.
El e cel careee`, O sa te certeee`.Shh` Tu esti cea careee` l`ai invatat din cand in cand]
sa ierteee` •
Pentru ca acele greseli te'au facut sa devii ceea ce esti astazi.
Poate sa te strânga de mâna sa.ti spuna: "Orice s.ar întâmpla, ramânem împreuna"
~Mereu am simtit nevoia de a avea pe cineva care atunci
când îi spun ca sunt OK. sa ma ia în brate si sa-m spuna: "NU, NU esti. Acum stiu cine mi-a fost aproape si cine m`a ajutat in toate!
Daca te am pe tine,restul nu conteaza [-x
 "Ai aparut in calea vietii mele, Cand inima imi plangea, Si cand aveam nevoie de iubire
Mi'ai dat ce imi lipsea; x!
Ca nu vrea pe nimeni in afara de tine si ca te iubeste mai mult ca pe oricine; x
Si te gandesti la ea. Dar stii ca a plecat. Ai vrea s-o strangi de mana. Dar cu timpul te-a uitat
Si ii faci rau
. chiar daca nu stii. Oricum ea va uita totu` intr-o zi
Ea e fata care-ti spune"Nu mai bea,nu mai fuma" Si faci asta ca s`o tii inc-o zi in viata ta; x!
Am dat de ele si nu regret,
Mai bine mor decât s' le pierd love struck
Privesc de departe,uneori nu inteleg,ochii sufletului tau imi spun multe, ce s-aleg?
Am luptat sa fac bine,bine, nu'i prea bine pentru tine.

• Amintirile n`o lasa sa treaca peste, Nu se poate obisnui cu gandul ca asta este!
• Si te zbati, te lupti sa uiti prin tot ce ai trecut, dar ca sa faci asta trebuie' sa o iei de la`nceput
• Ce sa fac daca nu se poate ...de cine mi'e dor nu am parte
• → Ai probLemee si incepi sa disperi viata Nu'tsi da tot ceea ce ceri!
●Insa,un lucru n-am crezut; il consideram o barfa,Am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa!
♥Mi.a fost frica sa o iau de la capat, recunosc, insa a meritat. ♥
Funda?batting eyelashes puppy dog eyes