| Lindda a întrebat:

Statusuri noi si scurte

Răspuns Câştigător
| amoryka a răspuns:

Ai ramas tot acelasi baiat, pe care, cand il vad simt un gol in stomak

tuh esti magazinul meu the vise

visele nu sunt nici o data departe de tine

fie care dintr-e noi avem un vis...
care mai devreme sau mai tarziu se va indeplini fii sigur de astawinking

visam la lucruri mici, si nu credeam ca ar exista lucruri mari la care puteam visa straight face

capul sus happy privirea inainte si lasa-i pe alti sa te priveasca de la spate

sunt un puy de suflet nu ma judeca straight face

datorita minciunilor tale am invatat sa nu mai cred in oricine

stop, stop gata, gata nu vreau sa ma fure altu. fura-ma tuh ca e mai bine si asa imi convine si mie big grin

sunt dulce si uite asa se seducewinking

ti-am promis k intr-o zii o sa ma tin de promisiuni

chiar daca nu-s toate roz tot le colorez eu o datawinking big grin

sper ca ti-am fost de ajutor big grin funda? :*

2 răspunsuri:
| Lindda explică:

Da ai primit funda big grin

| amoryka a răspuns (pentru Lindda):

Mss :* sunt inventate de mine happy