| adrypuffy a întrebat:

Stie careva daca apare sezonul 3 din vampire knight? am privit sezonul unu si doi il vreau neaparat pe al trei-lea, va ajutati-ma! multumesc anticipat pentru cei care imi vor da un raspuns

3 răspunsuri:
| Mariaaa06 a răspuns:

BUNA! am urmarit si eu anime-ul cu in uram cu 1 an si ceva in urma ambele sezone insa de sezonul 3 nu se stie nimic nici acum din cate am citit se zvonise ca va fi dar nu era nimic sigur...iar cand am cautat in urm cu cateva saptamani am inteles ca nu v-a mai fii pentru ca au anulat proiectul. Iti spun si eu din ce am auzit dar ceva sigur nu stie nimeni. Sper ca ti-am fost de ajutor

| adrypuffy explică (pentru Mariaaa06):

Mersi ca mi-ai raspuns la intrebare.am aflat ca va fi un sezon 3 din vampire knight, am aflat nu demult.am vazut cateva secvente din el, sper sa-ti fie si tie de ajutor.ma bucur ca v-a aparea!

| adrypuffy explică (pentru Mariaaa06):

Mersi ca mi-ai raspuns la intrebare.am aflat ca va fi un sezon 3 din vampire knight, am aflat nu demult.am vazut cateva secvente din el, sper sa-ti fie si tie de ajutor.ma bucur ca v-a aparea!