| Zoink30 a întrebat:

Stie careva locuri unde pot face graffiti? Prin oras? Si sa nu fie greu de acesat

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri, fiindca este ILEGAL si interzis, putand sa faci puscarie pentru distrugerea de propietati private sau de stat.

| Zoink30 explică (pentru Violleta2022):

Acum daca te si prinde cineva

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zoink30):

Te pot prinde, ca-s camere video peste tot.

| Zoink30 explică (pentru Violleta2022):

Dar nu toate merg

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zoink30):

Si daca se intampla ca tocmai camera de acolo sa functioneze si sa inregistreze totul, ce faci?
Te alegi cu dosar penal sau o arestare, plus amenda si plata daunelor facute.

5 răspunsuri:
| Nanami17 a răspuns:

Să iei în considerare ceea ce a scris Violleta.Arr dreptate omulewinking