| grgdlk a întrebat:

Stie careva un program de facut captura desktop si sa filmeze 2 ore macar?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu stiu.
nu l-am avut instalat.
banuiesc insa ca daca scrie "free", e gratis macar o perioada (trial).
incearca si tu si daca nu-ti convine il stergi.

6 răspunsuri:
| grgdlk explică (pentru zdrangoi):

E free? adica trebuie sa platesc pentru a filma mai mult are restrictie ceva? sa stiu sa nu l mai down dca nu e free

| grgdlk explică (pentru zdrangoi):

Downloadez install ul si cand ii dau sa se instaleze apare o eroare la update

| zdrangoi a răspuns (pentru grgdlk):

Imi pare rau.
dar scrie pe Google :
"screen recorder download free" si gasesti o multime de link-uri de unde poti sa-l descarci.
succes!

| zdrangoi a răspuns (pentru grgdlk):

Nu stiu.
nu l-am avut instalat.
banuiesc insa ca daca scrie "free", e gratis macar o perioada (trial).
incearca si tu si daca nu-ti convine il stergi.

| Laurentiuuu a răspuns:

Fraps.