| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva unde pot sa gasesc sapunul de sulf si cam cat costa?batting eyelashes Dau fundita!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La farmacie, este intre 5 si 10 lei un sapun.

8 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Sunt magazine naturiste numite Plafar. Este intre 7 - 10 lei. Depinde in ce oras stai. Sper ca te-am ajutat. :]

| Andraa a răspuns:

Nu fa prostia sa te speli cu sapun de sulf...si eu am incercat.si mi-a uscat fatabig grin

| oanamaria a răspuns:

La plafar si e 2 leiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| zorialbi a răspuns:

La farmacie se gaseste. La noi costa 6 lei - noi avem la farmacie din acela romanesc dar mai sunt si unele straine care costa mai mult.

| Deeza a răspuns:

Pai din cate stiu sapunul cu sulf se poate comanda (http://www.naturaplant.ro/produse/1289/Sapun_cu_sulf) si costa in jur de 8 lei:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La magazinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine ia-ti un sapun DOVE sau JA