| allexxa a întrebat:

Stie cineva a aparut yahoo mesenger 10? si daca da, e frumos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis, versiunile precedente de Yahoo! Messenger sunt făcute de extratereștrii? Versiunea 10 e făcută de aceleași "specimene" care au făcut și toate celelalte versiuni.
10 se află pe site la Yahoo! și se găsește aici: http://messenger.yahoo.com/winbeta/
Partea negativă este că această versiune este BETA, ceea ce înseamnă că se află încă în teste și poate prezenta anumite erori/defecte (grafice, de conectare, etc). Cel mai probabil aceste erori vor fi corectate în versiunea finală (nu știu când apare, nimeni nu știe).

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da a aparut dar este un 9 cu interfata putin schimbata!

| ViVi a răspuns:

Da a aparut eu am e ca si versiunea 9 numai cu cateva inbunatatiri

| Cryssy a răspuns:

Da. A aparut.eu am inca Yahoo messenger 9... dar se spune ca este frumos si yahoo messenger 10.

| sTeFaN. a răspuns:

Da, a aparut dar varianta BETA, deci cu erori!

| Independent a răspuns:

Versiunea 10 este facuta de niste oameni... dar nu este cel original de la Yahoo Messenger.cand va aparea 10 va fi expus pe siteul celor de la Yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, eu il am, are interfata de 9 si merge si pe xp sp3 love struck si il poti lua de aici.freebatting eyelashes
Da-l dracului lasa ca gasesti tu link de download...hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut Yahoo Messenger 10 insa versiunea Beta. Varianta finala daca va exista una va aparea mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut messu il si am nu-i prea diferit de 9

| allexxa explică:

Multumesc pentru ca m-ati ajutat... pooop:*:*:*